Meble drewniane na wymiar

Drewniane meble nie wychodzą z mody. Wyposażenie domu oparte na drewnie daje niezwykle przyjemny charakter każdemu pomieszczeniu. Meble oferowane są w wersji gotowej, czyli w postaci różnych kompletów. Można również zlecić wykonanie ich na wymiar, będą wówczas idealnie pasowały do mieszkania.

Meble wykonywane są z różnego rodzaju drewna. Sosnowe, brzozowe oraz świerkowe są najpopularniejszymi surowcami z racji faktu, iż są najtańsze. Często wykorzystywane jest także drewno bukowe, charakteryzuje się trwałością i jednolitym odcieniem na całej powierzchni. Dalej dąb i jesion, w których widoczne są słoje dające specyficzny wygląd meblom. Drewno orzechowe ma intensywną ciemną barwę, co czyni je równie pożądanym na rynku meblarskim. Najdroższe są meble wykonane z egotycznych gatunków drewna (np. akacja), z tego względu rzadko pojawiają się w polskich domach.

Meble drewniane na wymiar

Drewniane meble na wymiar nieustannie zyskują kolejnych zwolenników, ponieważ ich główną zaletą jest niepowtarzalność. Komplet mebli, który został wykonany na specjalne zamówienie, według własnej, indywidualnej koncepcji, to idealne uzupełnienie wymarzonego domu. Nawet konieczność zapłacenia wyższej ceny nie odstrasza nabywców w momencie otrzymania idealnych mebli.

Cena drewnianych mebli jest dość zróżnicowanych. Składają się na nią różne elementy. Przede wszystkim trudność wykonania, ilość zdobień, rodzaj mebla i oczywiście tworzywo. Im droższe drewno, tym droższe meble. Cena może być również wyższa w przypadku wykonywania na zlecenie mebli w określonym stylu (np. rustykalnym bądź gdańskim). Minimalny koszt prostej komody, z jakim powinien liczyć się nabywca, waha się w granicach 200 zł.

Drewniane meble na wymiar to dobra inwestycja. Trwałe i eleganckie będą służyły przez długie lata. Dodatkowo wypełnią mieszkanie przytulnym charakterem oraz zapewnią funkcjonalność.

.

Komentarze
  1. Braga Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.